Cotril - Najnowsze trendy mody fryzjerskiej

Eksplozja kolorów Glow Blast!

obrazek

 

Cotril GLOW BLAST to innowacyjna, gotowa do użycia linia bezpośrednich pigmentów, które gwarantują prawdziwą eksplozję kolorów idealną dla tych, którzy nie boją się odważnych koloryzacji!

 

Dzięki szerokiej gamie odważnych, szalonych barw nowa linia koloryzacji semipermanentnej Cotril jest idealna do zaspokojenia potrzeb najbardziej kreatywnych klientów i profesjonalistów: od najbardziej efektownych rezultatów, charakteryzujących się się wyrafinowanymi efektami kolorystycznymi do tych najbardziej ekstremalnych i modnych o mocnym, odważnym charakterze.

 

Paleta 14 odcieni GLOW BLAST zawiera również kolory bardziej naturalne, idealne do ożywienia koloru włosów poprzez nadanie im intensywnego refleksu oraz blasku. Pigmenty Glow Blast są gotowe do nakładania! Można je mieszać ze sobą w prosty i praktyczny sposób aby stworzyć nieskończoną paletę kolorów i uzyskać indywidualne rezultaty. Ponadto GLOW BLAST CLEAR umożliwia rozcieńczenie intensywności odcieni w celu uzyskania wielu pastelowych kolorów.

DZIĘKI GLOW BLAST KREATYWNOŚĆ NIE MA GRANIC!