Cotril - Najnowsze trendy mody fryzjerskiej

Make Up maska koloryzująca

Powrót
obrazek

 

 

Maska koloryzująca Cotril Make Up dzięki podwójnemu działaniu odżywia i tymczasowo koloryzuje włosy. Jest idealna do stosowania w salonie jak i w domu by nadać kolor, odżywić i nawilżyć włosy naturalne a także farbowane. Maski Make Up idealnie sprawdzają się również na włosach farbowanych jako odświeżenie koloru pomiędzy usługami w salonie.

Nowa formuła MAKE UP oprócz protein roślinnych o właściwościach wzmacniających i ochronnych wzbogacona została olejem Pequi, pozyskiwanym z tropikalnej rośliny Caryocar Brasiliense. Dzięki nawilżającym właściwościom i dyscyplinującemu działaniu pomaga pozbyć się efektu puszenia, zwłaszcza w przypadku uwrażliwionych struktur. Powyższe składniki aktywne działające ochronnie i kondycjonująco zawarte są we wszystkich maskach linii MAKE UP. Dodatkowo, każdy kolor wzbogacony jest o określony składnik odnoszący się do odcienia.

 

 

Dostępne kolory:

  • COFFEE BRONZER - zimny brąz
  • GLOWY GOLDEN BLONDE - złoty blond
  • LIPSTICK RED - czerwony
  • PURPLE BLUSH - fioletowy
  • SHIMMER COPPER - miedziany
  • BEIGE POWDER - beżowy

SKŁADNIKI AKTYWNE: proteiny roślinne, olej Pequi, ekstrakt z migdałow, ekstrakt z miodu, ekstrakt z wiśni, ekstrakt z jagód, ekstrakt z pomarańczy, wyciąg z orzechów włoskich

Sposób użycia: Umyj włosy szamponem odpowiednim do ich struktury i porowatości, osusz ręcznikiem, załóż rękawiczki ochronne i wstrząśnij produkt. Rozprowadź maskę na osuszonych ręcznikiem włosach rękami lub przy pomocy grzebienia, pozostaw na 5 do 20 min, w zależności od pożądanej intensywności i efektu, jaki chcesz uzyskać. Spłucz obficie letnią wodą. W przypadku mocno porowatych włosów zastosuj na koniec odżywkę w sprayu Colorlife.

Pojemność: 200ml